Anta Šulmeistare-Tupreine

Valdes locekle, auditore 

Par mums

SIA "AUDITA PAKALPOJUMI A.Š.T." ir uzņēmums, kas sniedz audita pakalpojumus un  konsultācijas uzņēmumu vadītājiem dažādos uzņēmumos un iestādēs Latvijā. Uzņēmums ir radīts balstoties uz iegūto vairāku gadu pieredzi auditu veikšanā un darbā ar uzņēmumu procesiem un apzinoties šo piedāvājumu nozīmīgumu kā ārpakalpojuma pakalpojumam, sniedzot objektīvu vērtējumu uzņēmumiem. Par piedāvātiem pakalpojumiem vairāk lasiet šeit. Mūsu komandā ir dažādi speciālisti pārstāvot piedāvātās pakalpojumu nozares un sadarbības partneri.

Mūsu darba pieredze audita jomā ir kopš 2004.gada. Iegūta pieredze strādājot iekšējā audita jomā  vairākus gadus ražošanas uzņēmumā, iekšējā audita un kvalitātes vadības jomā valsts kontrolējošā iestādē un vienā no lielākajiem starptautiskiem uzņēmumiem Latvijā. Strādājot kopā ar dažādiem speciālistiem un profesionāliem savās nozarēs un iegūto pieredzi dažādu procesu auditēšanā, risku vadībā, kvalitātes vadības sistēmas ieviešanā un veicot kvalitātes vadības auditus, personas datu apstrādes auditus  ir izveidojies vispusīgs redzējums uzņēmuma procesu īstenošanā un to vadībā. Kā arī ir iegūta pieredze darbā ar Eiropas Savienības fondu projektiem un to pārbaudēm.

Saistošie noteikumi

Mēs strādājam ievērojot Latvijas likumdošanu un starptautiskos standartus atbilstošā jomā, kā arī  esam Iekšējā audita biedrības biedrs un ievērojam iekšējo auditoru ētikas kodeksu un Iekšējā auditora profesionālās prakses starptautiskie standarti (01.01.2017)

  1. Privātuma politika
  2. Citi noteikumi